قوانین سایت

خرید بالای 1 میلیون تومان برای شهر شیروان ارسال رایگان.
و برای حومه هزینه دریافت خواهد شد.
ارسال سفارش در همان روز انجام خواهد شد و طی تماس تلفنی یا پیامکی زمان دقیق به مشتری اعلام خواهد شد.
محصولات غذایی در صورتی مرجوع می گردد که بسته بندی آنها باز نشده و شکل فیزیکی بسته بندی حفظ شده باشد.
استرداد وجه 48 ساعت بعد به حساب اعلامی از طرف مشتری واریز می گردد
.

حریم خصوصی


هایپر لاین با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های هایپر لاین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می شود آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، هایپرلاین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می توانداز مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
.همچنین هایپرلاین با نصب و یا استفاده از اپلیکشن با اخذ اجازه از کاربر اطلاعاتی را از کاربر اخذ می کند. این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وبسایت و اپلیکیشن هایپرلاین و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر به کاربران جمع آوری می شود و به نحوی مورد استفاده قرار می گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.
این اطلاعات تنها توسط هایپرلاین استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد
هایپرلاین ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هایپر لاین می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت هایپرلاین، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به هایپرلاین اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند
. باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه هایپرلاین را از خود سلب می کند. هایپرلاین هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هایپرلاین وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
در صورت هرگونه سوال می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
02191692422
09153889396
آدرس دفتر : شیروان خیابان دانشگاه.16متری شهید هاشمی نژاد پلاک 14 .

ورود